loader

Waar eet je met een goed glas wijn in de provincie Antwerpen?

Ontdek hier de restaurants, bistro's en café's in de provincie Antwerpen.




12/04/2018
  • 2000 - Wijnbar Barbel Vrijdagmarkt 1 - Antwerpen flavoursofbarbel.com
  • 2000 - Restaurant Soma Wolstraat 33 - Antwerpen soma.restaurant
  • 2000 - Restaurant GM 58 - Barbarella Grote markt 58 - Antwerpen barbarellapizza.be
  • 2000 - Restaurant The Glorious De Burburestraat 4A - Antwerpen theglorious.be 
  • 2000 - Restaurant Backyard 52 Grote Markt 52 - Antwerpen backyard.be 
  • 2000 - Restaurant Bien Soignée Kleine Markt 9 - Antwerpen bien-soigne.be
  • 2000 - Restaurant Dim Dining Vrijdagmarkt 7/8 Antwerpen dimdining.be
  • 2000 - Restaurant Fons Nieuwstad 12 Antwerpen fonsantwerp.be 
  • 2000 - Restaurant In de Balans Kaasrui 7-9 Antwerpen indebalans.be 
  • 2000 - Restaurant l'Amitié Vlaamse Kaai 43 Antwerpen lamitie.net 
  • 2000 - Restaurant Nathan Lange Koepoortstraat 13 Antwerpen restaurant-nathan.be
  • 2000 - Restaurant Kommilfoo Vlaamse Kaai 17 Antwerpen restaurantkommilfoo.be
  • 2000 - Restaurant Senzelle Vlaamse Kaai 10 Antwerpen www.senzelle.be 
  • 2000 - Eetcafé Kapitein Zeppos Vleminckveld 78 Antwerpen vinko.be 
  • 2000 - Café Sous Sol Kaasstraat 4/6 Cartoon's Antwerpen soussol.be
  • 2000 - Restaurant Staff's Kantine Graaf van Egmontstraat 19 Antwerpen Staffs-Kantine 
  • 2018 - Restaurant Minerva Karel Oomsstraat 36 Antwerpen restaurantminerva.be 
  • 2018 - Take Away Helena Kookt Over Boomgaardstraat 185/187 Antwerpen helenakooktover.be
  • 2018 - Restaurant Les Années Folles Mechelsesteenweg 112 - Antwerpen lesanneesfolles.be
  • 2018 - Restaurant Matty Brederodestraat 23 Antwerpen restaurantmatty.be
  • 2018 - Restaurant Ardent Dageraadplaats 3 Antwerpen resto-ardent.be 
  • 2060 - Brasserie Brutal Rapid Kerkstraat 72 Antwerpen restaurantbrutal.be 
  • 2070 - Restaurant De Gastronoom Pastoor Coplaan 61A Zwijndrecht de-gastronoom.be
  • 2180 - Bistro AndersdanAnders Dorpstraat 10 Ekeren bistroandersdananders.be 
  • 2200 - Restaurant Julienne Servaas Daemsstraat 25 Noorderwijk julienne.be 
  • 2260 - Restaurant Het Komfoor Gevaertlaan 199 Heultje Westerlo hetkomfoor.be 
  • 2300 - Restaurant De Weerelt Warandestraat 17 Turnhout deweerelt.be 
  • 2300 - Restaurant Marché 17 Grote Markt 17 Turnhout marche17.be 
  • 2340 - Restaurant De Laborant Lindenlaan 23 GLV Beerse delaborant.be 
  • 2390 - Restaurant Haute Cookure Herentalsebaan 26 Oostmalle hautecookure.be 
  • 2390 - Sportclub Aero Para Club der Kempen Heihuizen zn, Vliegveld Oostmalle ebzr.be  
  • 2390 - Pizzeria I Forni Campini Smekenstraat 35 Oostmalle I Forni Campini
  • 2460 - Restaurant Fleur de Sel Turnhoutsebaan 189 Kasterlee fleur-de-sel.be 
  • 2500 - Restaurant De Poorten Vogelzang 36 Lier depoorten.be 
  • 2530 - Restaurant Cosmo Sint-Bavoplein 17 Boechout restocosmo.be 
  • 2540 - Brasserie Blue'zt Mechelsesteenweg 69-71 Hove bluezt.be 
  • 2550 - Sportclub Tennisclub De Meyl Meylweg 1 Bis Kontich meyl.be 
  • 2550 - Restaurant De Ganzenpoel Sint Jansplein 12 bus 1 Kontich deganzenpoel.be
  • 2600 - Café Cantaloop Onze Lieve Vrouwstraat 1 Berchem cafecantaloop
  • 2600 - Eetcafé Vrij België Diksmuidelaan 202 Berchem Vrij-België 
  • 2600 - Eetcafé Brel's Statiestraat 46 Berchem BrelBerchem
  • 2650 - Restaurant Cabanelf Mechelsesteenweg 11 Edegem cabanelf.be 
  • 2650 - Restaurant La Rosa Mechelsesteenweg 398 Edegem larosa.be 
  • 2800 - Hotel Vé Vismarkt 14 Mechelen hotelve.com 
  • 2800 - Brasserie Puro Guldenstraat 20 Mechelen puro-mechelen.be 
  • 2811 - Restaurant 't Witte Goud Dorpstraat 5 Leest twittegoud.be 
  • 2811 - Restaurant Bistrot Achilles Mechelseweg 21 Hombeek bistrotachilles.be 
  • 2830 - Eetcafé De Poutrel Dendermondsesteenweg 9 Willebroek De-Poutrel 
  • 2850 - Eethuisje In De Root Noeveren 271 - Boom inderoot.be
  • 2860 - Restaurant Centpourcent Antwerpsesteenweg 1 Sint-Katelijne-Waver centpourcent.be
  • 2870 - Bistro 31 Schaafstraat 31 Breendonk bistro31.be 
  • 2870 - Hotel Essenza Essendries 2 Kalfort hotelessenza.be 
  • 2870 - Restaurant Donné (vroeger Oude Kroon) Kerkplein 3 Puurs GrilldDonné.be
  • 2870 - Koffiehuis Zjateau Café Hoogstraat 18 Puurs zjateaucafe.be 
  • 2880 - Lunchlounge Jam Boomstraat 78 Bornem jambornem.be
  • 2880 - Taverne Oud Gemeentehuis Appeldijkstraat 2 Weert taverneoudgemeentehuis.be
  • 2880 - Café De Blauwe Koe Leopoldstraat 9 Hingene cafe-deblauwekoe.be 
  • 2880 - Brasserie Chez nona Van Herbruggenstraat 12 Bornem cheznona.com 
  • 2880 - Restaurant De Groenendijk Nattenhaasdonkstraat 20 Bornem degroenendijk.be 
  • 2880 - Brasserie-Hotel De Cluyse Puursesteenweg 338 Bornem decluyse.be 
  • 2880 - Eetcafé De Zandstuiver Luipegem 165 Bornem dezandstuiver.be 
  • 2880 - Eetcafé d'Oude Poort E. Vleminckxstraat 11 - 13 Hingene indoudepoort.be
  • 2880 - Eetcafé Kafeemangee Stationstraat 1 Bornem kafeemangee.be 
  • 2880 - Lunchbistro Miemuze Allemanshofstraat 44 Bornem miemuze.be 
  • 2890 - Restaurant Den Amandus Amandusdreef 1 Sint-Amands den-amandus.be
  • 2890 - Eetcafé De Wandeling Kasteeldreef 11 Lippelo dewandeling 
  • 2990 - Taverne 't Dorp Dorpsstraat 111 Wuustwezel tdorp.be



Nieuws